Biz Kimiz?

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla HK Dekor Reklam hizmetinizde. HK Dekor Reklam olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf ettik. HK Dekor Reklam olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. HK Dekor Reklam yayın hayatına 2001 yılında başladı. İlk etapta Ankara’da faaliyet gösteren firmamız yakın zaman Türkiye ve ardından tüm illerimize yayılmayı hedef almıştır.

Şuan Türkiye’nin en yeni firmalarından biri olan HK Dekor Reklam dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.

Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk. İlerleyen süreçlerden HK Dekor Reklam olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilenmesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar vb. web sitelerinde online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor.

Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

Menü